درباره فراز

درباره فراز

قوانین و مقررات فروشگاه اینترنتی فراز

 

قانون و مقررات سایت

 

خریدار محترم انتخاب گزینه ی قبول به معنای پذیرش تمامی مندرجات و شروط این قرار داد می باشد .  بدیهی است مسولیت ناشی از عدم مطالعه ی صحیح و دقیق مندرجات این قرارداد به عهده ی شما (خریدار ) بوده و فراز به عنوان فروشنده هیچ گونه مسولیتی در این زمینه ندارد .

1 ­– فروشنده ( فراز) بر اساس قانون تجارت جمهوری اسلامی ایران به عنوان شخص حقیقی می باشد . بنابراین تکالیف فروشنده و آثار و تبعات ناشی از این قرارداد چه برای خریدار و چه برای فروشنده بر اساس قانون مدنی و قانون تجارت جمهوری اسلامی ایران به رسمیت شناخته می شود .

2 – فروشنده  (فراز) کلیه آسیب های ناشی از حمل و نقل تا زمان تحویل کالا و تسلیم کالا بر اساس مبانی قانون مدنی ایران  را به عهده می گیرد و در صورت وجود عیب و یا نقصی در کالا خریدار صرفا می تواند این قرارداد را فسخ بنماید و مبلغ پرداختی خود را دریافت دارد . بنابر این خریدار حق الزام فروشنده ( فراز) به جبران خسارت از طریق دیگر را ندارد

3 – نرخ مندرج در سایت فروشنده ( فراز) بدون احتساب هزینه ی حمل و نقل بوده و این هزینه بر اساس ماده ی 382  قانون مدنی ایران به عهده خریدار خواهد بود .

4 – مدت زمان تحویل کالا بین  1-5  روز کاری خواهد بود . در صورت تاخیر در تحویل کالا بیش از مدت مذکور هزینه ای بابت دیر کرد به خریدار پرداخت نخواهد گردید و علاوه بر این خریدار در این صورت حق فسخ قرارداد را نخواهد داشت .

5 – پس از تحویل کالا به خریدار امکان مرجوع کردن آن بدلیل عدم مطابقت سایز محصول دریافتی با محصول سفارش داده شده  و عدم مطابقت محصول خریداری شده با محصول دریافتی و وجود نقص ، ایرادکلی یا جزئی در محصول دریافتی موجود بوده ودر غیراین صورت امکان مرجوع  نخواهد بود لذا در انتخاب کلیه ی ویژگی های کالا ی مورد نظر دقت بفرمایید .

 6 – خریدار با استناد به ماده ی 417  قانون مدنی ایران تنها در صورت وقوع غبن فاحش می تواند اقدام به فسخ قرارداد بناید .

7 – محتوای این قرارداد پس از پرداخت کامل مبلغ توسط خریدار دارای آثار حقوقی خواهد بود . و قبل از آن نمی تواند موجود حق و یا تکلیف برای خریدار و یا فروشنده باشد .

 8 – قبول این قرارداد از طرف خریدار به منزله ی اسقاط خیار شرط می باشد .

9 – در صورت عدم وجود کالا ی مورد نظر در زمان انتخاب کالا خریدار حق اعتراض و فسخ قرارداد را نخواهد داشت .

10 – قبول این قرارداد به منزله ی اسقاط خیار تدلیس مربوط به این قرارداد می باشد .

11 – در صورت ورشکستگی فراز به عنوان فروشنده قوانین مربوط به ورشکستگی بر اساس قانون مدنی و قانون تجارت  جمهور ی اسلامی ایران بر روابط خریدار و فروشنده اعمال می گردد .

12 – با توجه به اینکه خرید و فروش در اینترنت نیاز مند رشد و بلوغ فرد خریدار در معنای حقوقی بر اساس قانون مدنی ایران است . بنابر این ادعای عدم اهمیت خریدار مورد قبول و مسموع نخواهد بود .

13 – ادعای اشتباه در ویژگی های کالای انتخابی از طرف خریدار پذیرفته نخواهد شد و خریدار با استفاده به استناد به این امر نمی تواند اقدام به فسخ قرارداد بنماید .

 

Telegram :me.telegram/sarwin.ir

پرونده های پیوست شده
تنظیمات

این پرونده را به اشتراک بگزارید :

Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn StumbleUpon Email

ویژه ها

تمامی حقوق این سایت متعلق به فروشگاه فراز می باشد .
طراحی سایت در : طراحی سایت
RSS نقشه سایت خانه